Önálló életvitelt elősegítő programok támogatása fogyatékkal élő fiatalok
(18-35 év közöttiek) számára

A pályázat kiírója a Vodafone Magyarország Alapítvány. Pályázhat minden érintett alapítvány, közalapítvány, egyesület, közhasznú társaságok, egyéb jogi személyiségű nonprofit szervezetek és szociális szövetkezetek.

"A program célja, hogy elősegítse a fogyatékkal élő 18-35 év közötti fiatalok társadalmi életben való részvételének esélyét és az önrendelkezés elvének érvényesülését, az önálló életvitelt segítő lehetőségek biztosításával."

A támogatás egyszeri pénzbeli juttatást jelent, a minimálisan igényelhető összeg 5 millió forint, maximum nincs meghatározva. A pályázat során 35 millió forint kerül kiosztásra.

A beérkezési határideje (itt külön kiemelik, hogy nem a postára adási dátuma): November 30-án éjfélkor van.

Forrás: http://www.pafi.hu/_pafi/palyazat.nsf/ervdocidweburlap/E3C2EBBEFC184241C125764F0064C2A8