Hogyan használjuk hatékonyan az ESZA Kht. Ügyfélszolgálatát?

-        Az esf.hu honlapon olvassa át a pályázatra vonatkozó kérdés-válaszokat. Elképzelhető, hogy telefonálni sem kell, mert a válasz egy-két kattintással elérhető.
-        Amennyiben teheti, telefonáljon 10 előtt, illetve 4 után, a statisztikai adatok szerint az ügyfélszolgálaton ebben az időszakban a legkevesebb a bejövő hívás.
-        Minden alkalommal készítse elő a következő adatokat: a pályázó neve, a pályázó képviselője, a pályázat azonosítószáma.
-        Telefonálás előtt olvassa el a vonatkozó anyagokat és dokumentumokat, mert minél pontosabb kérdéseket kapunk, annál gyorsabban tudjuk megadni rá a választ.
-        Ha tudja, írja meg e-mailben kérdését. 2-3 nap alatt írásban válaszolunk megkeresésére.

(Forrás: www.esf.hu)