GtB Szakképző Iskola

A Német-Magyar Képző Központ által fenntartott érettségi utáni szakképzésekkel foglalkozó csúcstechnológiával felszerelt GtB Szakképző Iskola igényes belső kiképzéssel, kitűnő szakembergárdával egyedülálló körülményeket és feltételeket biztosít a díjtalan szakképzésein részt vevő, tanulmányaikat 18-22 éves korban megkezdő fiataloknak.
A kiemelkedően magas képzési színvonalat és a legjobb tanulmányi eredményt elérő diákok szakmai gyakorlatát a Német-Magyar Ipari és Kereskedelmi Kamarai háttér is segíti.

Az oktatás nyelve magyar.

Az iskola sajátos kínálata a fenti képzések egymásra épített képzési struktúrája, azaz kombináltan ugyanazon képzési idő alatt - térítési díjjal - több szakma is megszerezhető.
Az iskola felsőfokon felszerelt ügyviteli-kereskedelmi tanirodával rendelkezik, ahol a tanulók a nemzetközi áru- és pénzforgalmat is gyakorolhatják, valamint nyelvi és interkulturális képességeket sajátíthatnak el.
Képzéseinken az Apple Stúdióban és a tanirodában a professzionális szoftveralkalmazások legfrissebb verzióit oktatjuk.
A Német-Magyar Képző Központ csúcsszínvonalon felszerelt számítástechnikai termeiben ECDL tanfolyamokat tart, egyben ECDL Vizsgaközpont.

SZAKMAI NYÍLT NAP: 2009. MÁRCIUS 25.
A Szakmai Nyílt Nap programja a honlapon megtekinthető.

Bővebben olvashatsz az intézményről ITT.