Költségcsökkentési tippek 2. - mobil telefonálás

Költségcsökkentési tippek sorozatunkban végig vesszük azokat az alapvető költségelemeket, amelyek szervezetként havi, éves szinten jelentős összegeket spórolhatunk. Alapvető szabály: NE HIDD EL, hogy az adott ajánlattal jársz a legjobban. járj utána!

Kvíz. Kérjük, válaszoljon az alábbi kérdésekre: IGEN vagy NEM

Minél több kérdésnél "NEM" a válasza, annál drágában beszél, és annál többet tud spórolni számlája végösszegén. Tapasztalataink szerint 10-60 %-kal tudja csökkenteni a telefonálás költségeit.

Kérdések:

• Nettó 19 Ft alatt van a percdíja?
  • Másodperc alapú a percdíja?
  • Ha másodpercalapú percdíj, akkor az "első" perc még most is másodpercalapú? (a telekommunikációs adó áthárítás céljából a Vodafone és a Telenor is változtatott)
  • Havi díját teljes egészében le tudja beszélni?
  • Bármilyen hívás irányba le tudja beszélni az előfizetési díjat, vagy 50-60 %-ban csak hálózaton belül?
  • 0 Ft-ot fizet az "ingyen hívásért"?
  • Csökkent a havidíja az elmúlt hónapokban?
  • Visszaosztotta már, mennyi a "ténylegesen" fizetett percdíja? (módszer: a számla végén fizetendő, vagy a feltöltésre költött összeget elosztja a beszélt percek mennyiségével)
  • Kap ajándékba okos telefon díjcsomaghoz (24 hónapig) havonta 50 Mb ingyen mobilinternetet?

Javaslatunk? Küldje el beszkennelt mobilszámláját egyesületi e-mail címünkre (egyesulet.hid@gmail.com). Kérem, adja meg elérhetőségeit és válaszunkban meg tudjuk mondani, mennyit spórolhat, és mit kell tenni ehhez. Persze, ha nincs ideje ezzel foglalkozni.

Csak gondoljon bele.
ha 6.000 Ft-ot költ havonta telefonálásra, és ez "csak" 30%-kal csökken, akkor havonta 1.800 Ft, évente 21.600 Ft sorsáról dönthet.

Kérjük, továbbítsa cikkünket ismerősi körében! Köszönjük!

Jelen cikkben leírtak nem minősülnek ajánlatnak, felhívásnak stb. Nem szponzorált termék, vagy promóció. A megjelenéskor rendelkezésünkre álló információkat tükrözi, és nem zárjuk ki, hogy van ennél jobb ajánlat. A fentebb javasoltakat mindenki saját felelősségére és kockázatára használja. :) Mi is ezt tesszük.

Főoldal | 1%-os kampány | HÍE Egyesület bemutatkozik | HÍE Egyesület tevékenysége |
Hasznos információk | Non-profit Akadémia | Levél nekünk | Partnereink |
Impresszum | Oldaltérkép