Híd Egyesület
Híd Egyesület Non-profit Akadémia
Híd Egyesület: képzés, felvételi, érettségi

Műhelybeszélgetések civileknek: videó-készítés és -megosztás

Immár másfél éve működik a Civil Videómegosztó, egy a civil szervezeteket összefogó videó-adatbázis (www.civiljutub.hu), amely lehetőséget nyújt a civileknek a videós bemutatkozásra. A programot támogatják a Norvég Civil Alap és az Ökotárs Alapítvány.

A szervezet 4 műhelybeszélgetést szervez civilek részére májusban és júniusban. A rendezvény ingyenes, de regisztrációhoz kötött. Egy szervezettől maximum 2 ember vehet részt. A műhelybeszélgetések alapelve, hogy bármikor lehet kérdezni, az információcsere prioritást élvez, még akkor is, ha ezzel változtat az előadás ívén.

A beszélgetések témái:
1./ A civilek és a videómegosztás, a civilek és a civil videómegosztó (www.civiljutub.hu)
2./ A CivilJutub.hu használata
3./ A videó-készítés alapjai

A műhelybeszélgetések időpontja: május 17., május 31., június 07., június 14.  
A beszélgetések minden alkalommal 11 és 14 óra között lesznek megtartva a zárás a résztvevőktől függ.

Előadások helyszíne: Arany János Városi Könyvtár, Dorog, Bécsi út 42.

A regisztráció határideje 2010. május 10.

További információ: meghivo@civiljutub.hu vagy 06-30-480-1145

 

<< vissza a Hírekhez