Pályázati tréning a Zeg-Zug Zuglói Gyermekházban

Háromalkalmas pályázati tréninget szervez a Kreatív Táborozásért Alapítvány és a Biztos Támasz Egyesület. A tréningre civil szervezetek munkatársait várják. Célja, hogy gyakorlati segítséget nyújtson a projektmenedzselésben, valamint ismertesse a hazai és az uniós pályázati lehetőségeket. A foglalkozások ingyenesek, de interaktivitásuk miatt csak meghatározott számban tudnak jelentkezőket fogadni. Tehát célszerű minél előbb jelentkezni. A három alkalomból álló rendezvény elemei egymásra épülnek, ezért minden egyes alkalommal ajánlott a részvétel. Természetesen az egyes tréningek külön-külön is hasznosak lehetnek az érdeklődők számára.

A tréningek

• helyszíne: Zeg-Zug Zuglói Gyermekház, XIV. Hermina út 3.
  • Időpontjai: március 18., április 1., Május 6. mindegyik nap: 10 és 15 óra között
  • Jelentkezési határidő: március 14.

A jelentkezési lapot a következő linkről tudják letölteni:
Jelentkezési lap (doc)
Majd küldjék el az info@biztostamasz.hu címre.

További információt a 06 20/360-2316-os telefonszámon kaphatnak.

Forrás: www.biztostamasz.hu