A Nemzeti Civil Alapprogram Kollégiumai civil delegált tagjainak megválasztása

Közzétesszük a Nemzeti Civil Alapprogram Kollégiumai civil delegált tagjainak megválasztására, a szociális és munkaügyi miniszter Nemzeti Civil Alapprogram Kollégiumai civil delegált tagjainak megválasztásával kapcsolatos hirdetményét.

HIRDETMÉNY

A Nemzeti Civil Alapprogramról szóló 2003. évi L. törvény 12. § (6) bekezdésében foglaltak szerint az Alapprogram Kollégiumai civil delegált tagjainak megválasztására az elektori gyűléseket az alábbiak szerint hívom össze.

Időpont

Elektori gyűlés megnevezése

2009.03.05  (csütörtök)

Észak-Magyarország (regionális szervezetek elektori gyűlése)

Miskolc

ITC Miskolc - Nemzetközi Kereskedelmi Központ
(3530 Miskolc, Mindszent tér 1.)

2009.03.05  (csütörtök)

Nyugat-Dunántúl (regionális szervezetek elektori gyűlése)

Szombathely

Hotel Claudius
(9700 Szombathely, Bartók Béla krt. 39.)

2009.03.06. (péntek)

Dél-Dunántúl (regionális szervezetek elektori gyűlése)

Kaposvár

Somogy Megyei Vállalkozói Központ - INKUBÁTORHÁZ
(7400 Kaposvár, Ond vezér u. 1.)

2009.03.07. (szombat)

Egészségmegőrzés, betegségmegelőzés, gyógyító, egészségügyi rehabilitációs tevékenység, szociális tevékenység, családsegítés, időskorúak gondozása, rehabilitációs foglalkoztatás, hátrányos helyzetű rétegek segítése (országos szervezetek elektori gyűlése)

2009.03.07. (szombat)

Gyermek- és ifjúsági érdekképviselet, gyermek- és ifjúságvédelem, sport, szabadidő (országos szervezetek elektori gyűlése)

2009.03.07. (szombat)

Természetvédelem, állatvédelem, környezetvédelem, műemlékvédelem (országos szervezetek elektori gyűlése)

2009.03.11. (szerda)

Észak-Alföld (regionális szervezetek elektori gyűlése)

Debrecen

Egyetemi Kulturális és Konferenciaközpont - LOVARDA
(4028 Debrecen, Kassai u. 26.)

2009.03.12. (csütörtök)

Közép-Dunántúl (regionális szervezetek elektori gyűlése)

Székesfehérvár

Kodolányi János Főiskola
(8000 Székesfehérvár, Szabadságharcos út 59.)

2009.03.13. (péntek)

Dél-Alföld (regionális szervezetek elektori gyűlése)

Szeged

Szegedi Tudományegyetem József Attila Tanulmányi és Információs Központ
(6722 Szeged, Ady tér 10.)

2009.03.14. (szombat)

Közép-Magyarország (regionális szervezetek elektori gyűlése)

2009.03.14. (szombat)

Kulturális tevékenység, nevelés és oktatás, képességfejlesztés, ismeretterjesztés, magyarországi nemzeti és etnikai kisebbségekkel, valamint a határon túli magyarsággal kapcsolatos tevékenység (országos szervezetek elektori gyűlése)

2009.03.14. (szombat)

Közrend és közlekedésbiztonság védelme, önkéntes tűzoltás, mentés, katasztrófaelhárítás, emberi és állampolgári jogok védelme, fogyasztóvédelem, euroatlanti integráció elősegítése, nonprofit szervezeteknek nyújtott szolgáltatások, egyéb nonprofit tevékenységek (országos szervezetek elektori gyűlése)

(1105 Budapest, Szent László tér 7-14.)

A 160/2003. (X.7.) Korm. rendelet 4. § (1) bekezdése szerint az elektori gyűlésen elektorként a bejelentkezett civil szervezet nyilatkozatában elektorként megjelölt személy vehet részt. Minden civil szervezet csak a nyilatkozatában megjelölt, működésével érintett szakmai terület vagy régió elektori gyűlésére küldhet szavazati joggal rendelkező elektort.

A mandátumvizsgálatra valamennyi helyszínen 10 és 11 óra között kerül sor. A mandátumvizsgálathoz valamennyi elektornak magával kell hoznia arcképes személyazonosító igazolványát (személyi igazolvány és lakcímkártya, vagy útlevél, vezetői engedély, esetleg tartózkodási engedély), ezek hiányában a mandátumigazolás nem adható ki. A mandátumvizsgálat megkönnyítése érdekében kérem, hozzák magukkal a bejelentkezés igazolásául szolgáló értesítő levelet is.

Az elektori gyűlésekkel kapcsolatos információk az alábbi honlapon megtalálhatóak:

(Forrás: nca.hu)