Híd Egyesület
Híd Egyesület Non-profit Akadémia
Híd Egyesület: képzés, felvételi, érettségi

Hogyan lehet valóság az álomból az EU támogatásával.

Szakmai szemináriumot tartanak október 29-én Kecskeméten. A növekedés éve: 2010 elnevezésű, egész napos rendezvény szakmai segítséget kíván nyújtani azon új és régi vállalkozók számára, akik még az idén vagy jövőre szeretnének élni az uniós pályázatok adta lehetőségekkel.

Az előadások a vállalkozásfejlesztés, beruházás finanszírozás témakörében zajlanak. Szó esik majd a 2010-ben várható pályázatokról, az induló vállalkozások lehetőségeiről. Illetve pályázatírással kapcsolatos tanácsok is elhangoznak majd a szakértő előadók részéről.
Mindazonáltal az előadások középpontjában az innovatív gondolkodás, a piacszerzés, és a hatékonyság növelés áll majd.
Főként olyan vállalkozások vezető munkatársait várják, akik szívesen tanulnak, örömmel vesznek aktuális problémákat érintő gyakorlati tanácsokat, hogy a cégük versenyképesebb legyen, és hatékonyabban működjön.  
A jelentkezés határideje: október 27.
Bővebb információt és a jelentkezési lapot a következő oldalon megtalálja: http://www.uzletirandi.hu/novekedes_eve_szeminarium.

<< vissza a Hírekhez