Híd Egyesület
Híd Egyesület Non-profit Akadémia
Híd Egyesület: képzés, felvételi, érettségi

Élet az általános iskola után!

Élet az általános iskola utánÉlet az általános iskola után

A Híd Európában Közhasznú Egyesület néhány nagyobb városban megrendezi az ÉLET AZ ÁLTALÁNOS ISKOLA UTÁN elnevezésű térítésmentes programját középiskolai felvételi előtt álló 8. osztályos diákoknak. Az előadáson információkat gyűjthetsz a központi felvételivel kapcsolatban, megismerkedhetsz a helyi középiskolák kínálatával, és a felvételihez segítséget nyújtó kiadványokat lapozgathatsz.

Témakör: A középfokú beiskolázás rendszere a 2009/2010-es tanévben

  1. Előző évek tapasztalatai
  2. Jogi keretek, jogorvoslatok
  3. Felvételi eljárás
  4. Központi írásbeli vizsgák
  5. Praktikus tudnivalók
  6. Szülők feladatai, információs lehetőségek
  7. Nyomtatványok (jelentkezési lap, adatlap) kitöltése, határidők

A rendezvényen való részvétel előzetes regisztrációhoz kötött, jelentkezési sorrendben történik. A részvételt a terem kapacitása miatt helyszínenként az első 100 fő jelentkező részére tudjuk biztosítani.

Helyszín, időpont:
Debrecen, 2009. szeptember 19.

Miskolc, 2009. szeptember 26.
Szeged, 2009. szeptember 26.

Érkezés: 09.30 órától

Jelentkezés és regisztráció a 30/960-30-82-es telefonszámon vagy a hidegyesuletnpa.hu e-mail címen.

Élet az általános iskola után is van, ne maradj le!

A rendezvényt támogatja:

GyIA

<< vissza a Hírekhez

tovább a beszámolóhoz >>