Egyszerű és ingyenes tagnyilvántartó segédprogram civil szervezetek számára

A Civitalis Egyesület egyszerű és bárki számára hozzáférhető tagnyilvántartó programot bocsát a civil szervezetek rendelkezésére. Az excel programból indítható alkalmazás segítségével rögzíthetőek és aktualizálhatóak a tagok alapadatai, tagdíjfizetési kötelezettségei, könnyen nyomtatható jelenléti ív készíthető testületi ülésekről, valamint előállatható e-mailes címlista körlevelek kiküldéséhez. A mellékelt program és a programleírás ingyenesen letölthető és szabadon terjeszthető. A programot a PC Büro Bt. készítette a Civitalis Egyesület megbízásából, a program elkészítése és ingyenes közzététele a Fővárosi Önkormányzat által támogatott pályázati projekt része.

További (letölthető) információk: Tagnyilvántartó (xls) , Tagnyilvántartó program leírás (doc)

Forrás: http://www.nonprofit.hu/hirek/egyhir/654538.html